Tygrysek na Placu Generała Maczka

W ostatnią niedzielę, 7 sierpnia, festyn w ramach Wakacyjnego Klubu Tygryska odbył się w gdańskiej dzielnicy Strzyża na Placu Generała Maczka. Pomimo nienajlepszej aury frekwencja dopisała: już na starcie było ponad 100 osób.

Pierwsze konkursy i nagrody, które wręczaliśmy skutecznie zachęciły młodsze i starsze dzieci do wspólnej zabawy. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od wymyślania indiańskich imion oraz ich wizualizowania na papierze. Dużo frajdy sprawiła dzieciom nasza "Familiada", w której ten, kto szybciej klepnął Tygryska Teodora w łapkę odpowiadał na przygotowane przez indiańskich wodzów zagadki.

W ten weekend odwiedzili nas przedstawiciele Fundacji "Pies i kot", która wspomaga działalność gdańskiego schroniska dla zwierząt. Wspólnie edukowaliśmy dzieci i rodziców, przeprowadziliśmy konkurs plastyczny "Laurka dla Burka". Przy okazji Fundacja zbierała środki na swoją działalność. Zabawa trwała w najlepsze do godz. 14.00. Wtedy to pojawiły się pierwsze opady deszczu, które centrum zabaw przeniosły pod namioty. Tutaj ponownie w ruch poszły kredki i mazaki. Nasi Indianie malowali dzieciom buźki oraz wyczarowywali z balonów kwiatki, zwierzątka i inne niesamowite kształty. Z powodu deszczu festyn zakończyliśmy wyjątkowo o godz. 15.00.

Na długo w pamięci pozostaną nam wspólnie spędzone chwile podczas znakomitej zabawy z Wakacyjnym Klubem Tygryska.

1a.jpeg

Ciepła atmosfera w pracowni:)

2.jpeg

Drużyna Tygryska Teodora :)

3.jpeg

Ekstremalna metamorfoza!

4.jpeg

Zapomnieliśmy o tym, że tańcem możemy przywołać deszcz.

5.jpeg

Familiada :)


Chełm - Zabawa z Tygryskiem Teodorem

Niedziela 17 lipca b.r. była bardzo słoneczna.  Jak co tydzień, o godz. 11.00, rozpoczęliśmy zabawę w towarzystwie Tygryska Teodora, tym razem w dzielnicy Chełm, na placu zabaw przy ul. Witosa.
więcej...

Tygrysek na Placu Generała Maczka

W ostatnią niedzielę, 7 sierpnia, festyn w ramach Wakacyjnego Klubu Tygryska odbył się w gdańskiej dzielnicy Strzyża na Placu Generała Maczka. Pomimo nienajlepszej aury frekwencja dopisała: już na starcie było ponad 100 osób.


więcej...

Spotkanie z Tygryskiem Teodorem na Morenie

W ostatnią niedzielę lipca Tygrysek Teodor zaprosił dzieci na plac zabaw przy ul. Wileńskiej na gdańskiej Morenie. To już szósty festyn w ramach tegorocznego Wakacyjnego Klubu Tygryska.


więcej...

Spotkanie z Tygryskiem Teodorem na Zaspie

Drugi festyn z cyklu Wakacyjny Klub Tygryska 2011 odbył się w niedzielę 3 lipca na gdańskiej Zaspie. Nasi indiańscy szamani przepędzili ciemne chmury, które nad ranem osnuwały niebo, dzięki czemu zrobiło się ciepło i słonecznie.
więcej...

Zapraszamy na festyny z Tygryskiem Teodorem!

Jak co roku GPEC w czasie wakacji zaprasza wszystkie dzieci do edukacji poprzez zabawę. W programie festynów Wakacyjnego Klubu Tygryska czekają na najmłodszych liczne gry, konkursy, zabawy sprawnościowe i quizy z nagrodami. Podczas zabawy dzieci będą mogły utrwalić wiedzę z zakresu ochrony środowiska, racjonalnego korzystania z ciepła oraz zasad bezpieczeństwa podczas zabawy.
więcej...

Niedzielne spotkanie Wakacyjnego Klubu Tygryska na Zakoniczynie

Plac zabaw przy Jeleniogórskiej 31 wygrał plebiscyt na „Idealny plac zabaw” zorganizowany przez GPEC oraz Gazetę Wyborczą w maju br. Ilość uczestników festynu pokazała, że nie bez powodu. Przez cały dzień plac zabaw przy Jeleniogórskiej odwiedziło ponad 300 osób.


więcej...

Dzień Dziecka w Krainie Zabawy

Młodzi świętują w Krainie Zabawy Baśniowe postaci, szczypta magii, muzyczne zabawy w pirackim stylu – po raz kolejny z okazji Dnia Dziecka życiem i śmiechem zatętni trójmiejska Kraina Zabawy. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i MOSiR zapraszają 30 maja 2009r. do wspólnego świętowania najmłodszych i ich rodziny.


więcej...

Niedziela z Tygryskiem Teodorem na Suchaninie

Kolejna niedziela z Wakacyjnym Klubem Tygryska za nami! Tym razem Tygrysek Teodor zaprosił dzieci i rodziców do wspólnej zabawy na plac zabaw przy ul. Kamieńskiego 9 na Suchaninie.


więcej...

PROŚBA O ZGŁASZANIE AKTÓW WANDALIZMU

MOSiR w Gdańsku, jako opiekun Krainy Zabawy,  zwraca się z prośbą do wszystkich jej Gości o zgłaszanie aktów wandalizmu i usterek w obiekcie oraz zachęca do przekazywania  wszelkich uwag i sugestii związanych z jego stanem. Informacje można przekazywać telefonicznie - 058 5243473, osobiście w budynku MOSiR w Gdańsku, ul. Dąbrowszczaków 13 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 lub mailem oraz na forum.


więcej...

Parking przy Krainie Zabawy

Przy ul. Dąbrowszczaków znajduje się parking na, którym zmieści się 120 do 150 samochodów i dwa autokary.


więcej...

Eksperci ds. zabawy w akcji

31 maja bieżącego roku, w Centrum Szkoleniowym Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, przy Alei Tysiąclecia 29 w Gdańsku odbyła się wyjątkowa konferencja prasowa. W jej trakcie przedstawiciele Zarządu GPEC podsumowali efekty sponsorowanego przez Przedsiębiorstwo projektu budowy Krainy Zabawy.


więcej...

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje
z KRAINY ZABAWY? Zapisz się.