Bezpieczeństwo

W czasie prac nad Krainą Zabawy szczególną uwagę zwróciliśmy na problem bezpieczeństwa małych gości placu zabaw i skate plazy. Zdecydowaliśmy, że najlepszym, najskuteczniejszym, a do tego najbardziej praktycznym sposobem na zadbanie o ich bezpieczeństwo, jest zainstalowanie na terenie Krainy Zabawy specjalnej kamery. Podłączona do Internetu umożliwi całodobowy monitoring placu zabaw.

Dzięki sieciowej kamerze, rodzice bawiących się na terenie Krainy Zabawy dzieci, będą mieli możliwość w dowolnej chwili dowiedzieć się, czy ich pociechy są grzeczne. Dzięki Krainie Zabawy, bez potrzeby wychodzenia z domu czy pracy, będą Państwo mogli, o każdej porze dnia, sprawdzić także czy wasze dzieciaki są bezpieczne.

Kamera będzie praktycznym narzędziem dla wszystkich, którzy zapragną dowiedzieć się: ile osób korzysta z atrakcji Krainy Zabawy w danej chwili, jaka jest pogoda na miejscu, a nawet czy koledzy z klasy zdąrzyli zjeść obiad i ćwiczą już jazdę na deskorolce? Łatwy dostęp do efektów pracy kamery, na pewno nieraz pomoże w podjęciu decyzji o wyruszeniu na rodzinną wycieczkę rowerową czy o niedzielnym spacerze do Krainy Zabawy.

Jesteśmy przekonani, że działanie kamery pomoże skutecznie zabezpieczyć plac zabaw i skate plazę przed ewentualną dewastacją. Dzięki temu Kraina Zabawy przez długie lata będzie mogła służyć mieszkańcom Gdańska.Niedziela z Tygryskiem Teodorem na Suchaninie


Zabawki - atesty

Wszystkie elementy, które stanowią wyposażenie Krainy Zabawy odpowiadają polskim wymogom, normom i przepisom prawnym odnoszącym się do zasad budowy placów zabaw oraz konstrukcji montowanych na nich zabawek i urządzeń rekreacyjnych.

Potwierdzenie zgodności z normą precyzyjnie określającą zasady wyposażenia placów zabaw (EN-PN 1176), stanowiło jedno z najważniejszych kryteriów decydujących o wyborze danego elementu rekreacyjnego oraz jego producenta.

Zaproszeni do współpracy w zakresie produkcji i montażu zabawek producenci, uzyskali w tym zakresie odpowiednie certyfikaty, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo oferowanych urządzeń rekreacyjnych.

Orzeczenia techniczne, certyfikaty bezpieczeństwa i zgodności z normą EN-PN 1176, producenci urządzeń rekreacyjnych z Krainy Zabawy, otrzymali od Stowarzyszenia Rzeczoznawców Technicznych Urządzeń Rozrywkowych, Zakładu Certyfikacji COBRABiD-BBC lub Instytutu Sportu. Rekomendacja tych instytucji stanowi najlepszą gwarancję i potwierdza trafność wyborów, jakich dokonali projektanci Krainy Zabawy.


Chcesz otrzymywać najświeższe informacje
z KRAINY ZABAWY? Zapisz się.